Podpořte nás

 

JEDNORÁZOVÝM DAREM

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-JEDNOR-ZOV-DAR


 

PRAVIDELNÝM SPONZORSTVÍMhttps://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-PRAVIDELN-SPONZORSTV-

 

DOVEDNOSTMI

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-VA-E-DOVEDNOSTI

 


POMOŽTE NAJÍT DALŠÍHO UČITELE MONTESSORI

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-POMO-TE-NAL-ZT-DAL-HO-U-ITELE-MONTESSORI


 


SHÁNĚNÍM SPONZORŮ

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-SH-N-N-M-SPONZOR-

 


ČLENSTVÍM VE SPOLKU MONTESSORI

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-LENSTV-M-VE-SPOLKU-CESTOU-S-MONTESSORI

 

SPONZORSKÉ ŠKOLNÉ

RODIČŮ ŽÁKŮ

https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-SPONZORSK-KOLN-PRO-RODI-E


 
NÁKUPEM NA INTERNETU
https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-N-KUPEM-NA-INTERNETU
 
JINAK
https://sites.google.com/site/cestousmontessorijesenicko/podporte-nas#TOC-JIN-M-ZP-SOBEM
Finanční dary můžete zasílat na trasparentní účet
2501211307 / 2010 

JEDNORÁZOVÝ DAR

Např. Chci přispět: 500 Kč - podpora vzdělávání budoucích Montessori učitelů, 600 Kč - Jeden den fungování Montessori třídy, 500 až 1500 Kč - Pomůcka do Montessori třídy

PRAVIDELNÉ SPONZORSTVÍ

Staňte se pravidelnými dárci. Je to způsob, jak podpořit rozvoj vzdělávání na Jesenicku. Podpory dárců si velmi vážíme a potřebujeme ji. Rádi bychom rozšířili myšlenku Montessori vzdělávání i do dalších základních škol na Jesenicku, které o to budou mít zájem. Jsme ochotni jim poskytnou v případě zájmu doprovázení a podporu vznikající třídy na jejich škole.

POMOŽTE NALÉZT DALŠÍHO UČITELE MONTESSORI

Abychom mohli zajistit výuku v dalších letech, potřebujeme nalézt dalšího učitele Montessori. Prosíme šiřte náš inzerát s nabídkou volné pozice


VAŠE DOVEDNOSTI

Můžete pomoci svými dovednostmi Velmi si ceníme Vaší ochoty pomoci nám při přípravě Montessori prostředí ‐ výroba a práce na pomůckách, které budou sloužit dětem. Pokud by Vás lákalo vést nějaký zájmový kroužek v rámci vznikající Montessori třídy, je možné vzájemně se domluvit na spolupráci, bude‐li to kapacita výuky dovolovat, vyjdeme Vám rádi vstříc. Děkujeme, za Váš čas a ochotu se zapojit! Se začátkem školního roku budeme rádi za typy na kulturní akce, výlety a za zapůjčení zajimavých knih do třídní knihovny. Běžnou součástí našeho Montessori vyučování, bude trávit pravidelně jednou týdně celý den venku ‐ v přírodě, či na různých exkurzích atd. Posílejte nám tipy, náměty. Zapojte se již nyní se svými dětmi do vzájemné inspirace.

ČLENSTVÍM VE SPOLKU CESTOU S MONTESSORI

SPONZORSKÉ ŠKOLNÉ PRO RODIČE

V případě, že chcete myšlenku Montessori třídy finančně podpořit, máte možnost platit sponzorské školné ve Vámi stanovené výši přesahující školné 800 Kč/měsíc. Dary a sponzorské školné je možné užívat jako prostředek ke snižení daní, jsou odpočitatelnou položkou ze základu daně, vystavíme darovací smlouvu.

SHÁNĚNÍM SPONZORŮ

Získejte pro montessori myšlenku dárce! Pro zajištění plynulého chodu montessori třídy je nutné zajistit vhodnou finanční rezervu. Podle současných propočtů plánovaných příjmů a výdajů, se spolek bez dárců neobejde. Proto se spolek rozhodl získávat dárce, kteří tak mohou ulehčit nejen rodičům, ale například i budoucím pedagogům v jejich vzdělávání, zejména však při nákupu pomůcek. Vaše angažovanost v této věci je tedy pro nás velmi důležitá. Zkuste se porozhlédnout kolem sebe, zda nacházíte potenciálního dárce, či firmu. Pošlete nám na ni kontakt. Rovněž hledáme hlavního sponzora spolku. Pokud Vás někdo napadá, nebojte se ho oslovit a získat pro myšlenku dárcovství. V případě potřeby výbor spolku nabízí podporu formou osobní schůzky s potenciálním dárcem.

NÁKUPEM NA INTERNETU

Své běžné nákupy na internetu můžete ve svých oblíbených obchodech provést pomocí tohoto odkazu - https://givt.cz/cestou-s-montessori a část z utracených peněz nám bude systémem Givt poukázána zpět.

Podpořit Montessori Jesenicko

JINÝM ZPŮSOBEM

Pokud máte nápad, jak nás podpořit, kontaktujte nás prosím


Obecné informace k podpoře Spolku Montessori

Život Montessori třídy je spojen s řadou aktivit, které přesahují rámec běžné výuky na základní škole. ZŠ Vápenná i její zřizovatel obec Vápenná poskytují projektu Montessori výuky výraznou a nadstandarní podporu. Spolek Cestou s Montessori sdružuje rodiče a další podporující subjekty, spolupracuje a jedná jejich jménem se školou a dalšími zainteresovanými subjekty a prakticky zajišťuje finanční, materiální a organizační podporu Montessori výuce. V současné době je finanční podpora zajištována především z příspěvků členů spolku a od září 2016 školným ve výši 800 Kč za měsíc na žáka. Členové spolku spolu se školou koordinují finanční zajištění provozu tříd (nákup a výroba Montessori pomůcek, zajištění a plat pedagogických asistentů, vzdělávání a podpora montessori pedagogů) a dalších aktivit (např. předškolní klubík pro budoucí žáky, semináře montessori pedagogiky pro veřejnost atd.). Všichni členové spolku svoji činnost vykonávají dobrovolnicky, bez nároku na finanční odměnu. Hledáme další sponzory a donátory pro projekt kvalitního vzdělávání v našem kraji. Hledáme firmy a jednotlivce, kteří se chtějí podílet na uskutečňování inovativního vzdělávání na Jesenicku. Bankovní spojení ‐ číslo účtu: ​2501211307 / 2010 
Všichni dárci, kteří s tím budou souhlasit, budou uvedeni na webových stránkách spolku, na všech akcích spolku a v mediálních zprávách. Na koho se obrátit?​ Pokud máte konkrétní návrhy a nabídky, prosím, obraťte se přímo na náš kontaktní email: cestousmontessori (zavináč) gmail.com, nebo na tel. předsedy: 776248098 
Závěrem… DĚKUJEME​‐ za Váš každý velký či drobný příspěvek, pomoc, podporu, účast v tomto vznikajícím Montessori projektu.

Záleží nám na tom, aby jste o naší práci věděli. Ti, kteří se Montessori vzdělávání na Jesenicku rozhodli podpořit od nás proto pravidelně dostávají: 
 • Speciální pozvánky na naše akce, informujeme je o dění, novinkách
 • Potvrzení o daru pro snížení základu daně
 • Pozvání na každoroční setkání Členů a příznivců Spolku Cestou s Montessori
 • Výroční zprávu 


Za podporu vřele děkujeme těmto lidem a firmám: 

 • Anna a Pavel Perutkovi
 • Dana a Korneliusz Walkovi
 • Danka a Jan Sobkovi
 • Erika Švecová
 • Eva a Jura Glabazňovi
 • Gastro Mach
 • Hana a Josef Gorolovi
 • Jan Zounek
 • Lea a Otakar Blahníkovi
 • Lucie a Michal Kristýnkovi
 • Petra a Jan Machovi
 • Radana a Jiří Poděbradští
 • Silva a Jan Hájkovi
 • Tatiana Jurková
 • Věrka a Dušan Ingrovi
 • Veronika a Michal Prokopovi
 • Zdeňka a Lukáš Morávkovi
 • Zuzka a Ondra Hanulíkovi


Comments